RENATA

Letnie przygody w Karpaczu


    Karpacz tętni życiem przez cały okrągły rok. Większość myli się sądząc, że tylko i wyłącznie w okresie zimowym, kiedy jest możliwość pojeżdżenia na nartach, coś się dzieje. Latem władze Karpacza także przygotowały bardzo bogatą ofertę, z której mogą skorzystać zarówno turyści, jak i mieszkańcy tego podgórskiego miasta. Wybierając się na te letnie przygodny z pewnością przyda nam się
plan miasta Karpacz dzięki któremu będziemy mogli dokładnie zaplanować wszystkie atrakcje, jakie zamierzamy przeżyć na wakacje w Karpaczu. Latem z pewnością warto wybrać się na tor saneczkowy, by spróbować swoich sił na letnich saneczkach. To doskonała rozrywka dla osób, które podróżują z dziećmi, ponieważ takie zjazdy na letnich saneczkach z pewnością na bardzo długo pozostaną w pamięci dzieci. Po torze saneczkowym zjeżdża się za pomocą specjalnych wózeczków, które są przymocowane do kółek, tak by łatwiej zjeżdżały po torze.
  Domy wczasowe w Karpaczu także oferują bardzo dużo rozrywek w okresie letnim, które są przeznaczone dla odwiedzających to miejsce osób. Wieczorem organizowane są ogniska, na których można piec ziemniaki oraz kiełbaski. Poza tym organizowane są wieczorki tematyczne, które mogą być związane z tańcem czy też śpiewem. Ogromną popularnością cieszą się te wieczory, kiedy w pensjonatach i domach wczasowych organizowane jest karaoke. Na takim wieczorze z karaoke każdy może się sprawdzić . Nie trzeba mieć jakiś szczególnych umiejętności wokalnych, wystarczy dobry humor, a zabawa będzie gwarantowana.

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
RENATA
Letnie przygody w Karpaczu